Sistem odası yükseltilmiş döşeme yapılırken başlıca Server kabinleri, panolar, güç kaynakları, iklimlendirme, yangın kapısı, gazlı yangın söndürme sistemleri, izleme sistemleri, yükseltilmiş döşeme, asma tavan, Personel devam kontrol sistemlerinden oluşmaktadır. Sistem odası yükseltilmiş döşeme özel olarak belirtmek gerekir ise ve ayrıca firmamız içerisinde alanında uzman kişilerin çalışması ile görsel olarak yerleşimi aslında bizim olası sıcaklık artışlarında veya alan içerisinde olası bir problemde müdahale edilebilirliği ısı ve su baskınları gibi önemli faktörlerin detaylarına erişebilmek adına tasarımı ona göre yapılmaktadır.

 

Sistem odası yükseltilmiş döşeme 3 boyutlu olarak bitirildikten sonra sistemin oluşturulma süreci kısa süre içerisinde uygulamaya geçilmektedir. Özel olarak belirtmek gerekir ise ve ayrıca firmamız içerisinde alanında uzman kişilerin çalışması ile öncelikle beklentilere bağlı istenilen ölçülerde odamızı oluştururken sistem odasını dış etkenlerden koruyucu ürünler seçilmesine özen göstermekteyiz. Çünkü sistem odası yükseltilmiş döşeme işleminde teknolojik donanıma sahip en değerli alanınız olacaktır. Bu alanlarda en büyük problemler ısı dışında su ve yangın risklerinden oluşmaktadır. Bunlara karşı tüm yapılması planlanan ekipmanlar ve ürünler bu özelliklere karşı son derece dayanımı yüksek olması firmanızın sağlığı açısından firmamız çalışma anlayışına göre tercih ettiğimiz ürünlerden oluşmaktadır. Sistem odası yükseltilmiş döşeme özel olarak belirtmek gerekir ise ve ayrıca firmamız içerisinde alanında uzman kişilerin çalışması ile ihtiyaç duyulan cihazlara bağlı iklimlendirme ve güç kaynağı ve diğer unsurları ile gereken hacim netleştirilerek bu hacmin ileriye dönük ihtiyaçlara da cevap verebilmesi gerektiğini söylemek gerekir.

 

Sistem odası yükseltilmiş döşeme özel olarak belirtmek gerekir ise ve ayrıca firmamız içerisinde alanında uzman kişilerin çalışması ile ihtiyaç duyulan cihazlara bağlı iklimlendirme ve güç kaynağı ve diğer unsurları ile gereken hacim netleştirilerek bu hacmin ileriye dönük ihtiyaçlara da cevap verebilmesi gerektiğini söylemek gerekir. Sistem odası yükseltilmiş döşeme yapılırken tüm cihazların aktif bir şekilde gerekli değişikliklere müsaade etmesi göz önünde bulundurulması gerektiğini söyleyebiliriz. Sistem odası yükseltilmiş döşeme özel olarak belirtmek gerekir ise ve ayrıca firmamız içerisinde alanında uzman kişilerin çalışması ile beklentinin büyüklüğüne ve küçüklüğüne özgü bir tasarım ile detaylar netleştirilmeli ve sistem odası tasarımı tüm detayları ile bizlere prototip oluşturularak projelendirilmesi gerekmektedir. Sistem odası yükseltilmiş döşeme işleminde özel olarak belirtmek gerekir ise ve ayrıca firmamız içerisinde alanında uzman kişilerin çalışması ile öncelikle planlanması gereken ihtiyaçlar ve geleceğe yönelik beklentiler ve bunlara bağlı şekillenmesi planlanan sistem odasının nerede oluşturulması ve hangi teknik özelliklerde oluşturulması gerekir sorularına cevap vererek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.